Trešdienas pēcpusdienā Jaunkalsnavā, Vesetas ielā 4, vienkopus kuplā skaitā pulcējās māmiņas ar mazuļiem, kā arī topošās māmiņas, lai piedalītos svinīgā „Māmiņu un bēbīšu" centra atklāšanā.
Lai pasākumu paspilgtinātu un piesaistītu mazuļu uzmanību pirms lentas griešanas, lelles Pēterītis un Anniņa kopā ar pavadoņiem, Kalsnavas aktīvajiem jauniešiem Helēnu Cīruli un Gati Teili, vērsās pie lielākajiem bērniem, jautājot, vai tie zina, kāds pasākums šeit ir sapulcinājis tik daudz cilvēku. Kad viens puisēns, piepalīdzot māmiņai, prata atbildēt „Māmiņu klubiņš", sarunā iesaistījās arī Linda Ūdre-Rizga, atklājot, ka tik tiešām tik daudz māmiņu, bēbīšu un tētu ieradies par godu skaistam notikumam – „Māmiņu un bēbīšu" centra atvēršanas svētkiem.
Pārgriezt svinīgo lenti kopā ar centra vadītāju Lindu Ūdri-Rizgu tika aicināts biedrības „Kalsnavas jaunieši" priekšsēdētājs Agris Lungevičs, un pēc tam, skanot skaļiem aplausiem, „Māmiņu un bēbīšu" centrs tika paziņots par atvērtu. Turpinājumā Linda Ūdre-Rizga aicināja doties telpās un ieņemt ērtākās vietas, neslēpjot, ka pats labākais un interesantākais atrodas tieši iekšā.
Jau iesākumā mazākie centra viesi nebija jāmudina uz rotaļlietu iemēģināšanu – uzreiz lietā tika likti gan klucīši, gan spēļu mašīnas, arī māja, kurā var ierāpties un izrāpties. Vecāki tikmēr tika iepazīstināti ar informāciju par centra tapšanu, tā funkcijām un uzdevumiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.07.2012.
Autore: RITA TURKINA
AGRA VECKALNIŅA foto