Iepriekšējā laikraksta numurā jau informējām par labklājības ministres Ilzes Viņķeles vizīti Madonas novadā, ieskicējām sociālās aprūpes mītnes Rupsalā turpmākās darbības iespējas.
Esam saņēmuši arī labklājības ministres atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. Kā „Staru" informē Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brīvmane, kopumā ministre vizīti Madonā vērtē pozitīvi, īpaši veiksmīga bija tikšanās ar valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) „Latgale" filiāles „Lubāna" vadību un ieinteresētajām pusēm, kuras laikā izdevās iezīmēt veiksmīgu aprūpes centra attīstības vīziju. Patīkami pārsteigta ministre bijusi arī par NVA Madonas filiāles veiksmīgo darbību un sagatavotajiem priekšlikumiem jomas pilnveidošanai un attīstībai.
Diemžēl laika trūkuma dēļ ministrei neizdevās apmeklēt VSAA Madonas
filiāli.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.07.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto