Pagājušajā nedēļā Madonas novadu darba vizītē apmeklēja labklājības ministre Ilze Viņķele.
Rīta pusē ministre tikās ar Madonas novada pašvaldības domes vadību, apmeklēja NVA Madonas filiāli, bet pēcpusdienā devās uz Valsts sociālās aprūpes centra (SAC) „Latgale" filiāles „Lubāna" nodaļu Ošupes pagasta Rupsalās, lai kopā ar šīs nodaļas darbiniekiem, Madonas novada domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru, Ošupes pagasta pārvaldes vadītāju Aigaru Šķēlu pārrunātu tās turpmākās darbības iespējas.
Labklājības ministre Ilze Viņķele un valsts sekretāre Ieva Jaunzeme sociālās aprūpes mītnē Rupsalā tika sagaidītas ar skaistiem lauku ziedu pušķiem un lielām cerībām, ka, iepazīstoties ar sociālās aprūpes mītnes telpām klātienē, jauko un zaļo Rupsalu apkārtni, tiks noņemtas iemītnieku, viņu tuvinieku, darbinieku un arī pašvaldības bažas par to, ka tas jau šogad tiks slēgts, kā tas bija teikts pagājušā gada nogalē saņemtajā Labklājības ministrijas toreizējā valsts sekretāra R. Beinaroviča vēstulē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.07.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto