Arī iepriekš esam skaidrojuši par dažādajiem Madonā, Blaumaņa ielā, veiktajiem darbiem, gan sakarā ar kūdras pamatnes ietekmi uz asfalta plaisāšanu, gan estrādes stāvlaukumu, gan izceltā vēsturiskā bruģa tālāko likteni un tamlīdzīgi. Šoreiz iedzīvotāji pamanījuši, ka pagājušajā nedēļā jau atkārtoti tika nolaists ūdens Blaumaņa ielas dīķītī, un vēlējās saprast, kādam mērķim tas darīts.
Sazinoties ar Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītāju Nauri Volkovu, noskaidrojām, ka darbi veikti nevis ielas rekonstrukcijas ietvaros, bet gan gājēju un autovadītāju drošībai.
– Jaunās ielas, kas iet gar dīķi tās garumā, iedzīvotāji noteikti atcerēsies un būs ievērojuši, ka ielas mala jau sāka palikt bīstama, jo dīķis bija sācis skaloties zem ielas. Mala bija izskalota, tāpēc to vajadzēja nostiprināt. Dīķis divreiz tika nolaists, lai nobērtu pamatni un šo malu. Veicot Rīgas ielas rekonstrukciju, pāri palika grunts – to šeit izmantojām, – skaidroja Nauris Volkovs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.06.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto