LIEZĒRES pamatskolā valsts svētku svinības notiek šodien, 15. novembrī, un tam ir svarīgs iemesls. – Aicināti visi pagasta ļaudis, – uzsver skolas direktore Jolanta Pabērza, – jo, kā zināms, patlaban kultūras nama telpas ir aizņemtas, visi pasākumi būtībā notiek tikai skolā.
Īpaši lūgti ciemiņi ir triju partiju – Saskaņas centra, Tautas partijas un „Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK – pārstāvji, kā arī SIA „Montāžnieks D" ļaudis, būtībā tie, kas ziedoja līdzekļus un palīdzēja skolai sarūpēt jaunus logus un durvis. Pagasta padome pieteica projektu, ko bijām uzrakstījuši. Pašvaldības pārstāvji izteiks pateicību, notiks svētku koncerts, piedalīsimies tradicionālajā lāpu gājienā pa Ozolu centru, paredzēta skolas, bērnudārza apskate, pēc tam – viesu pieņemšana pie pašvaldības vadītāja Jāņa Sirmā.
Autore: ASTRA ZAGROSKA