CESVAINES novada dome tradicionāli katru gadu rīko konkursu par sakoptāko sētu novadā.
– Vērtēšanas komisija objektus apbraukā un vērtē divas reizes –
pirmoreiz ap Jāņiem, otrreiz septembrī, bet apbalvošana jau tradicionāli notiek valsts svētku svinībās 18. novembrī, – „Staru" informē Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats. – Ja vien laikapstākļi ļaus, esam ieplānojuši vērtēšanas braucienā doties šonedēļ. Īpaši neviens šogad konkursam ieteikts nav, tā ka skaistākās sētas lūkot brauksim paši. Mums ir izveidota vērtēšanas tabula desmit punktu sistēmā, un tas palīdz iegūt objektīvu rezultātu. Komisijā esam astoņi cilvēki: novada pašvaldības labiekārtošanas nodaļas vadītāja Ritma Zeiļuka, domes administratīvās komisijas vadītājs Ansis Graudiņš, pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Vilciņa, pašvaldības projektu koordinatore Liene Zīlīte, uzņēmējas Līga Ozola un Olga Klimanova, pašvaldības izpilddirektors Uģis Fjodorovs, savukārt man uzticēta komisijas vadība, tā ka, domāju, vērtēšanas pārstāvniecība ir plaša.
Autore: BAIBA MIGLONE