Līgo un Jāņu diena aizvadīta, svētki nosvinēti, un, kā secina policijas, ugunsdzēsības dienesta un neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, iedzīvotāji Madonas reģionā ir atpūtušies saprātīgi un atbildīgi.
Valsts policija (VP) vēl vakar strādāja pastiprinātā režīmā, veicot ceļu satiksmes drošības un sabiedriskās kārtības uzraudzību. Ceļu policijas reidi sākās jau 21. jūnijā un ilga līdz 25. jūnijam, lielāku vērību pievēršot tā saucamajiem dzērājšoferiem un atļautā braukšanas ātruma kontrolei. Ekipāžas bija sastopamas gan pilsētās, gan uz mazajiem lauku ceļiem, gan pasākumu norises vietu tuvumā un citur. Šogad VP, sadarbībā ar CSDD un sadarbības partneriem, īstenotā ikgadējā pirmsjāņu sociālā kampaņa bija īpaši reāli skarba, ilustrējot alkohola ietekmi ne tikai uz autovadītāju un iespējamām negatīvām sekām, bet arī blakussēdošajiem, citiem satiksmes dalībniekiem – „No vadītāja līdz izvadītājam ir viena glāze". Noteikti, pateicoties šai kampaņai, VP darbinieku preventīvajam darbam, kā arī pastiprinātajam darbam svētku laikā, rezultāti šogad ir tik labi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.06.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA