Kopš 30. maija veikals "Bitīte" Madonā ir mainījis atrašanās vietu. Z/s "Kalna-Maruškas" biškopības produkciju un inventāru tagad varam iegādāties ne vairs Rīgas ielā 10, bet gan tirdzniecības centrā "Maxima" Rūpniecības ielā 49.
Veikala "Bitīte" saimniece Sigita Stafecka, stāstot par veikala adreses maiņu, neslēpa, ka ilgi domājusi, kā rīkoties, bet izvēli par labu veikala jaunajai mājvietai noteicis pilsētas ielu remonts. – Ne klāt piebraukt, ne veikalā ieiet, un to varēja just, jo cilvēki vienkārši nevēlējās "brist" pa tādu izjauktu ielu. Stimulu deva arī biškopis Jānis Puriņš, atverot savu veikalu "Strops" Saieta laukumā. Tagad, "Bitītei" atrodoties lielajā "Maximas" veikalā, ir pavisam cita lieta, jo ļaužu, kas nāk uz lielveikalu iepirkties, apgrozās daudz, arī medu pērk vairāk. Sākumā gan baidījos, kā būs, tagad esmu priecīga, ka izšķīros par labu pārmaiņām. Kādreiz domāju, ka medu veikalā var pārdot pa drusciņai, bet nu jūtu, ka pārdot var arī vairāk, ja ir izvēlēta pareizā vieta biškopības produkcijas veikalam. Tātad ir jāstrādā ar domu, ka ir jāiet pie pircējiem, nevis jāgaida, kad pircēji atnāks. "Maximas" lielajā plašumā esam vienīgais šāds veikaliņš, lielveikala administrācija bija ļoti pretimnākoša, sakot, ka medus tikai papildinās piedāvājumu klāstu. Arī laiks – vasara – noietam ir labs, jo pārdošanā ir jaunais medus un tā produkcija. Saražot jau nav māksla, bet gan pārdot, turklāt biškopjiem sezona ir tik īsa, bet turēt veikalu sezonai vien nav izdevīgi, – uzsvēra biškope.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.06.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto