10. jūnijā Madonā, Priežu kalna laukumā, jau 19. vasaru tika uzsāktas sacensības ielu basketbolā jeb strītbolā.
Pirmā posma sacensībās piedalījās 40 komandas no Jēkabpils, Jūrmalas un Rīgas.
Šovasar notiks seši posmi, bet kopvērtējuma ieskaitē tiks ņemti vērā četru labāko posmu rezultāti.
Par uzvarētājiem pirmajā posmā savā vecuma grupā kļuva: U-11 (2002. g. dz. un jaunāki) – komanda „Chicago bulls" (Jūrmala, K. Krūmiņš, M. Auziņš, P. Bindjukovs); U-13 (2000.-2001. g. dz.) – komanda „2,5 vīri" (S. Burkevičs, J. Zvaigzne, R. Dreimanis, J. Šakiels); U-15 (1998.-1999. g. dz.) – komanda „Kekss" (K. Linde, R. Kļavinskis, D. Šteinarts, A. Matulis); U-17 (1996.-1997. g. dz.) – komanda „Priedīte" (K. Bitels, T. Kohanovs, E. Lazdups, E. Stiebriņš); U-19 (1994.-1995. g. dz.) – komanda „Reps" (R. Kočāns, M. Gailums, T. Kohanovs, K. Liberts); V (1993. g. dz. un vecāki) – komanda „Kadiljaks" (M. Sokolovs, J. Vācietis, K. Vācietis, K. Ķaune).
Vēlu jauku, saulainu un sportisku vasaru. Uz tikšanos otrajā posmā 30. jūnijā pulksten 13!
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto