Pagājušajā nedēļā Madonā norisinājās interesants pasākums, kura laikā apmeklētāji atklāja gan jau iepriekš zināmo patiesību par augļu un ogu vērtīgumu un veselīgumu uzturā, gan jaunas idejas, kā tos pasniegt un kādus ēdienus gatavot no nopērkamajiem un dārzā pieejamajiem augļiem, ogām.
Nupat jau sākusies pirmo vasaras ogu – zemeņu – sezona, un tās ēdam svaigā veidā, vārām ievārījumos, pasniedzam ar putukrējumu un tamlīdzīgi. Bet vai zinājāt, ka zemenes lieliski garšo arī salātos (ar avokado un garnelēm), savukārt, piemēram, bumbieri – kopā ar pūdētajiem sieriem, greipfrūts – ar jūras veltēm utt.? Turpretim rabarberi, ko šobrīd vārām ķīseļos, ēdam ar cukuru, noņem brūnumu no sagrieztiem augļiem – āboliem, banāniem.
Seminārā „Augļi veselībai" saistošu lekciju par to, kur ņemt, kā lietot veselīgos augļus un kādas tradīcijas ir Latvijā, vadīja Dzidra Babra. Uzrunā viņa uzsvēra: – Agrāk augļus un ogas mēs lietojām tikai desertos, kūkās, konditorejas izstrādājumos, taču tagad tos plaši pielieto arī otrajos ēdienos, salātos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.06.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto