Vakar un šodien Madonā un Preiļos notiek Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra izglītojošs seminārs par mājputnu audzēšanu.
SIA "LLKC" Madonas nodaļas lauku attīstības speciāliste Anita Briška, uzrunājot semināra dalībniekus, minēja, ka 12. un 13. jūnijā izglītojošs seminārs par mājputnu audzēšanu notiek gan Preiļos, gan Madonā. Preiļos semināru vada pasaules putnkopības zinātniskās asociācijas Latvijas biedrības valdes priekšsēdētāja Māra Butka, Madonā – SIA "TD Sveķi" valdes locekle Dzintra Karavaičuka, kas ir praktiķe ar lielu zināšanu bagāžu. – No pieredzes zinu, ka labāk ir tad, ja semināru vada praktiķis, kas savā saimniecībā par visu ir pārliecinājies, nekā tikai teorētiķis, tāpēc arī šajā seminārā savā pieredzē dalās divas praktiķes – gan Dzintra Karavaičuka, gan Kalsnavas pagasta z/s "Gribēni" saimniece Līga Roga, – ar lektorēm iepazīstināja Anita Briška.
To, ka lauku saimnieki interesējas par mājputnu turēšanu, liecināja vakardien pārpildītā Madonas konsultāciju biroja semināru zāle.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.06.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto