Rīgas Ekonomikas augstskolas Labdarības kluba sadarbība ar ģimenes atbalsta centru „Zīļuks" ilgst jau apmēram desmit gadu.
Jāatzīst, ka šī sadarbība jau sen kļuvusi par patiesu draudzību. Katru gadu Labdarības klubs bērnunama audzēkņiem organizē ekskursiju uz Rīgu, kā arī labprāt izmanto iespēju apciemot bērnus un jauniešus viņu mājās, „Zīļukā".
Šogad ikgadējā tikšanās norisinājās 26. maijā, kad 18 „Zīļuka" iemītnieki un 2 skolotājas ieradās Rīgā, lai kopā ar Labdarības kluba aktīvistiem pavadītu īpašu un dažādām aktivitātēm piepildītu dienu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.06.2012.
Autore: LAURA REZEVSKA
AUTORES foto