Vasaras sezona jau ir klāt, un "Mežmalas MTB" velokomandas ir piedalījušās pirmajās sacensībās. Jau ir notikuši divi SEB kalnu divriteņu čempionāta posmi.
Vispirms paldies pilnsabiedrībai "A. A. & Būvkompānijas" par atbalstu dalībai velonometnē, kas martā norisinājās Slovākijas pilsētā Dudincē.
Veiksmīgi aizvadītā nometne ļauj cerēt uz labiem rezultātiem šosezon. Tomēr pirmajā posmā Cēsis-Valmiera neveicās mūsu komandas līderim Andrim Ansonam, kas veselības problēmu dēļ no distances izstājās. Pārējie mežmalnieki veiksmīgi finišēja.
Sporta klasē komandā šogad piedalās: Aigars Zīmelis, Aleksandrs Patrijuks, Rūdolfs Kļaviņš, Juris Sniķis un Juris Galibeckis. Otrais posms norisinājās Siguldā. Šoreiz distances bija garas un ar dubļainiem nobraucieniem. Sporta klasē bija jāpievar 75 km, bet tautas klasē – 50 km gara distance. Lai arī komandas dalībnieki neiztika bez tehniskām problēmām, tik un tā visi sasniedza finišu. Pēc diviem posmiem sporta klases komanda ir 10 labāko skaitā, bet vēl ir četri posmi, un lielākā cīņa vēl priekšā. Turēsim īkšķus!
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.06.2012.
Autors: GINTS JUBELIS,
"Mežmalas MTB"
komandas pārstāvis
AUTORA foto