Veiksmīgi jauno Amatieru basketbola līgas sezonu sākusi komanda BK „Madona", kas viesos ar rezultātu 73 : 63 pārspēja BK „Ezerzeme" vienību. Mūsējo labā 26 punktus guva Voldemārs Krieviņš.
Spēles pirmajā ceturtdaļā pārāki izrādījās mājinieki – 22 : 16.
Savukārt mača otrajā desmitminūtē, kas izrādījās ļoti mazrezultatīva, madoniešiem izdevās trīs punktus atspēlēt, un, ejot lielajā pārtraukumā, rezultāts uz tablo vēstīja 28 : 31 par labu „Ezerzemei".
Trešajā ceturtdaļā mūsējiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, bet izšķirošais izrāviens tika veikts spēles pēdējā desmitminūtē.
Tad Agņa Beķera vadītie basketbolisti apspēlēja pretiniekus ar 29 : 18, izcīnot pelnītu uzvaru –
73 : 63.
Uzvarētāju rindās ar 26 punktiem (3 p. 6/6!) un četrām bumbām zem groziem izcēlās Voldemārs Krieviņš, bet Kaspara Mājenieka kontā – 16 punktu.
Nākamā spēle BK „Madona" būs 15. novembrī Madonā ar „Maksis/LTI" komandu. Spēles sākums pulksten 19.
Autors: EDGARS BĒRZIŅŠ