Šosvētdien, 10. jūnijā, pulksten 13 Madonā, Priežu kalna laukumā, notiks ielu basketbola sacensību „Topbumba 2012” 1. posms.
Šīs populārās ielu basketbola sacensības Madonā norisināsies jau 19. reizi. Šovasar šo sacensību apjoms ir palielinājies līdz sešiem posmiem, kuros katra 1.—3. vietas ieguvēja komanda tiks apbalvota ar piemiņas kausu. Lai cīnītos par kopvērtējuma kausiem un medaļām, šosezon komandām ir jāpiedalās vismaz četros posmos.
Jaunie basketbolisti ir paspējuši piedalīties dažādos ielu basketbola turnīros. 2. jūnijā Jēkabpilī „Ghetto basket” piedalījās 1996. g. dz. puiši, kas izcīnīja trešo vietu posmā. Šo panākumu kaldināja: T. Kohanovs, J. Burkevičs, K. Bitels. 1. jūnijā Latvijas skolu čempionātā ielu basketbolā piedalījās Madonas pilsētas 1. vidusskolas trīs zēnu komandas (1997., 1998. un 1999. g. dz.). Starp visām Latvijas skolām astoto klašu grupā 3. vietu izcīnīja 1997. g. dz. puišu komanda: Z. Raimo, E. Lazdups, K. Lancmanis. Jāpiebilst, ka 3. vieta izcīnīta bez zaudējumiem spēlēs, jo šajā „strītbolā” zaudējums puišiem bija divi neizšķirti rezultāti.
Autors: AGNIS BEĶERIS