Kopš Madonā darbojas divi naktsklubi, ir dzirdētas gan pozitīvas atsauksmes, ka jauniešiem ir, kur atpūsties, gan negatīvas, kas galvenokārt saistītas ar apmeklētāju uzvedības kultūru vai — pareizāk — kultūras trūkumu.
Laikraksta lasītājs, kas dzīvo kaimiņos „Barbados” Saules ielā, atzina, ka ar satraukumu gaida rītus pēc nedēļas nogales ballītēm naktsklubā — vai viņa rūpīgi iekārtotā puķu dobe pie mājas stūra atkal būs izmīdīta un kāds tajā būs nokārtojies?
Sazinoties ar diskobāra „Barbados” valdes priekšsēdētāju Arti Ziemeli, noskaidrojām, ka vīrietis ticies arī ar kluba vadību vairākas reizes, taču diskusijā zelta vidusceļš neesot rasts vēl līdz šim.
— Klubā ir atsevišķas labierīcības gan sievietēm, gan vīriešiem. Nav novērots, ka veidotos pārāk lielas rindas, tāpēc drīzāk vainojams apmeklētāju kultūras trūkums. Ir arī apsargs, un situācija kluba teritorijā tiek uzmanīta. Taču mājas stūris, par kuru ir sūdzības, atrodas aptuveni 100 metru tālāk no kluba — nevaram tomēr katram apmeklētājam izsekot līdzi, kur viņš aiziet izdzert savu alkoholu vai nokārtoties. Manuprāt, nedaudz cītīgāk būtu jāstrādā policijai, kas, cik manīts, līdz šim ir atbraukusi reizi pusgadā un pakontrolējusi situāciju. Divi nekārtīgie apmeklētāji tika paņemti ciet. Citu aktivitāti no policijas puses neesmu novērojis, — komentēja Artis Ziemelis. Viņš arī blakus esošās mājas iedzīvotājam, kas reizē ir arī tās īpašnieks, ieteicis ap nelielo puķu dobi uzlikt žodziņu, kas neizmaksātu nemaz tik daudz, taču no nevēlamiem „viesiem” pasargātu. Šis variants mājas īpašniekam nez kāpēc neesot pieņemams.
— Bet tādā gadījumā ir jātramda policija, lai tiktu nodrošināta kārtība vietā, kas vairs nav naktskluba teritorijā, — uzsvēra Artis Ziemelis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.06.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto