Lauksaimnieku sabiedriskās organizācijas mudina būt atsaucīgiem un aktīvi aicina lauksaimniekus, viņu draugus, radus, kaimiņus un Latvijas iedzīvotājus parakstīt petīciju, ko jūnija beigās iesniegs Ministru prezidentam vešanai uz Briseli uz ES atbilstošajām institūcijām.
Izlasīt petīciju un parakstīties iespējams gan SIA "LLKC" Madonas nodaļā, gan pie novadu un pagastu pārvalžu lauku attīstības speciālistiem, kā arī elektroniski portālā manabalss.lv (http://manabalss.lv/par-godigu-attieksmi-un-labaku-lauku-nakotni/show#).
Baltijas valstu lauksaimnieku organizācijas ir uzsākušas parakstu vākšanas kampaņu, aicinot iedzīvotājus parakstīties zem aicinājuma (petīcijas) Eiropas Parlamentam un Eiropas Komisijai, kurā tiek prasīts Eiropas Savienības (ES) institūcijām ievērot Lisabonas līgumā un Eiropas 2020 stratēģijā noteiktās vērtības un principus.
PLašāk lasiet laikrakstā STARS 01.06.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ