Pagājušajā gadā OLGU GORDIJENKO-KRŪMIŅU kā titula „Pilnība 2011" ieguvēju iepazina ne tikai novadnieki Madonā, bet visā Latvijā. Viesojoties pie divu bērnu māmiņas, Olgu iepazinām arī kā lielisku saimnieci, kas ar saviem ēdieniem lutina gan ģimeni, gan ciemiņus.
– Visi parasti nospriež, ka ēst gatavot iemācījos, bērnībā skatoties, kā to dara mamma, – sarunas iesākumā nosmēja Olga. – Godīgi sakot, viņai nemaz tik ļoti nepatīk gatavot, tāpēc to sāku noskatīt mājturības stundās un apgūt pašmācības ceļā. Pirmās tortes, protams, bija nekādas – kā pankūkas. Pamazām, izejot cauri visām kļūdām, nonācu pie īstas skaidrības, kā tas jādara. Tā kā interese par to bija, ar roku uzreiz neatmetu. Izkodu tortes recepti, ko pielietoju vēl šodien, – viņa atklāja.
Olgai vairāk patīkot cept tortes un gatavot saldos ēdienus tieši tāpēc, ka tas ir sarežģītāk, kā arī interesantāk noformēšanas ziņā. Viņa minēja piemērus: – Ja izvārīta zupa, ar noformējumu tur daudz izpausties nevar, bet, dekorējot torti, reizēm sanāk teju vai māksla. Protams, ģimene no saldumiem vien dzīvot nevar, tāpēc gatavoju arī ikdienišķos ēdienus. Taču cenšos tos pasniegt acij tīkamāk – uz šķīvja skaisti izkārtot svaigos dārzeņus, no mērces izveidot smaidiņu (kas sevišķi patīk bērniem) un tamlīdzīgi. Tāpat tradicionālos salātus uz svētkiem cenšos izdekorēt. Draugu iecienīto „siļķi kažokā" strīpām pārkaisu ar atsevišķi sarīvētu vārītas olas baltumu un dzeltenumu, maliņas apbārstu ar dillēm (līdzīgi kā torti apbērtu ar riekstiem). Cilvēks tomēr pašā sākumā „ēd ar acīm".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.06.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto