Kusas pamatskolas skolēni veiksmīgi piedalās „Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2012" Vislatvijas tūres noslēdzošajās sacensībās.
Nesen, piedaloties sacensībās CSDD Madonas nodaļā, tika noskaidroti uzvarētāji. Ceļazīmi uz Latvijas finālu novada komandu vērtējumā izcīnīja Kusas pamatskolas komanda „Kusa-1". Šajā komandā piedalījās: Sintija Valdberga, Monika Baduna, Elīna Burķīte, Ainārs Breidaks, Emīls Sīmanis, Ivis Bogdanovs kopā ar komandas pārstāvi skolotāju Agri Sāru. Labus rezultātus parādīja arī Kusas pamatskolas otrā komanda „Kusa-2", kas ieguva 2. vietu. Savukārt 3. vietu ieguva Barkavas pamatskolas komanda „Kečupiņi".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.05.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
LĪGAS JEKSTES foto