Līdzīgi kā Latvijā, arī Ziemeļamerikā daudz runā par sabalansētu uzturu un aktīvu dzīvesveidu.
Redzot daudzos korpulentos cilvēkus, īpaši jauniešus, šķiet, ka tikai runā. Draugi saka – šis tas pēdējos gados tomēr mainījies. Publiskos pasākumos bērniem vairs nepiedāvā tik daudz saldumu par brīvu kā agrāk, jo vecāki protestē. Veikalu plaukti pilni ar salātiem, dārzeņiem, garšaugiem. Vēl nesen dilles Sidnejā nevarējis nopirkt, tad parādījās mazi pušķīši, tagad var nopirkt kārtīgu bunti. Tomēr bērni, kas uz skolu pusdienām ņem līdzi augļus vai dārzeņus, ir mazākumā, jo topā ir pica – bērniem negribas atšķirties.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.05.2012.
Autore: SANITA DĀBOLIŅA