Jau atkal izskan gada kārtējais mēnesis – maijs – visskaistākais mēnesis gadā. Tas iesākas vēl aukstuma apņemts, ar pavasara peļķēm, tad vienas nakts laikā maijs ieiet paukšķošu pumpuru un reibinošas smaržas ziedu jūrā, bet noslēdzas jau vasarā, kad saules apmīļotas sejas raida priecīgus smaidus.
Šādā skaistā kastaņu sveču, ķiršu, ievu un ābeļziedu balto kupenu ieskautā mēnesī izglītības iestādēs rit pats spraigākais laiks. Mēs atzīmējam Mātes un Ģimenes dienu, gatavojamies mācību gada noslēgumam, sākas dažādu atskaišu, eksāmenu laiks un, protams, izlaidumi.
Arī Madonas pilsētas PII „Kastanītis" maijs iesākās ar Ģimenes dienai veltītiem pasākumiem grupās, un šajos svētkos īpaši godāti tika vecāki. Tētis un mamma ir visa sākums un dzīvības devēji, sargeņģeļi. Mātes mīlestībai ir milzīgs spēks. Ja nebūtu bērnu, nebūtu šīs mīlestības. Par laimi, mums viņi ir, tie ir katras mātes, katras ģimenes bagātība. Bērni ģimenē ienes prieku un gandarījumu. Vislaimīgākais un mīlētākais cilvēks jūtas tieši ģimenē, un to arī vēlējāmies uzsvērt šajos svētkos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.05.2012.
Autore: DACE RAUBIŠKA,
Madonas pilsētas
PII „Kastanītis" vadītāja
Ārijas Loginas foto