Daudzveidībā krāsaina un uzstāšanās ziņā jo bagāta šajā mācību gadā ir Sarkaņu pamatskolas teātra „Piņģerotiņš" darba sezona.
1. klases astoņi bērni iemācījušies un prasmīgi spēlējuši divas ludziņas: „Lielīgais runcis" un „Rausis". 2. un 3. klases bērni ir sagatavojuši divus leļļu teātra priekšnesumus: „Kā margrietiņai izgāja" un „Tas bija joks". Abām mazo aktieru grupām repertuāra izspēlēšanai ir laba pieredze.
Kolektīvi ar izrādēm iepriecināja Ziemassvētkos – skolā un pagastā, Lieldienās – pagastā, aprīlī Madonas novada 11. Grāmatu svētkos, kā arī Cesvaines bērnudārzā. 7., 9. klases skolēni un skolotāja I. Svārpstone piedalījās ar A. Auziņa skeču „Balss lūzums" Smejlapas pasākumā „Kalnagravās" un spēlēja to arī vecvecākiem skolā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.05.2012.
Autore: INESE SUDĀRE
MĀRĪTES LUKAŠUNAS foto