Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Basketbola sezona — finiša taisnē

Redakcija

Autors • 21.05.2012.

Burtu lielums

Ar SJBL finālspēlēm Valmierā šī sezona beidzās komandas "Jēkabpils/Madona" U-16 vecuma grupas puišiem.

27. aprīlī visu dienu notika ceturtdaļfinālspēles. Mūsu komandai, kā jau finālos, priekšā bija ļoti interesants, bet grūts uzdevums. Ceturtdaļfinālā bija jāspēlē pret Ventspils komandu, kas regulārajā čempionātā ieguva 3. vietu, bet mūsējiem – 6. vieta. Ventspilnieki Valmierā bija ieradušies jau 26. aprīļa vakarā un 27. aprīlī skautoja visus pretiniekus pēc kārtas. Iespējams, vērtējot nākamos pretiniekus, nedaudz tomēr aizmirsa par gaidāmo pirmo spēli un tās pretiniekiem – komandu "Jēkabpils/Madona". Mūsu komandas jaunieši spēli iesāka ļoti agresīvi un precīzi, bet ventspilnieki vairāk kļūdījās. Pirmās 10 minūtes noslēdzās ar 14 : 11 mūsu labā. Arī otrā ceturtdaļa tika nospēlēta itin nervozi un līdzīgi – 15 : 16. Pēc pārtraukuma saprotot, ka varam uzvarēt un pretinieks neko "ekstra" nerāda, mūsu komandas jauniešiem izdevās izšķirošais spēles izrāviens, un trešā trešdaļa tika uzvarēta – rezultāts 24 : 16. Pēdējā ceturtdaļā ventspilnieki tā arī nespēja spēli "lauzt", un "Jēkabpils/Madonas" jaunieši svinēja uzvaru ar 69 : 59. Tika pārspēta komanda, kurā spēlēja pāris puišu no Latvijas U-16 valstsvienības ar izlases galveno treneri G. Fogelu priekšgalā. Ļoti labi šo spēli aizvadīja Toms Kohanovs (9 p.) un Miķelis Liberts (19 p.).


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.05.2012.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px