CESVAINES vidusskolā 28. maijā būs Labo darbu diena, kad tiks godināti skolēni un skolotāji, kuri guvuši panākumus.
– Šāda tradīcija mums ir jau trešo gadu, un tas tiešām, manuprāt, ir jauks pasākums, uz ko aicinām arī šo skolēnu vecākus, un arī viņi saņem diplomus – par atbalstu bērniem, – stāsta Cesvaines vidusskolas direktors Didzis Baunis. – Sadarbība ar vecākiem ir ļoti svarīga, un tai vajadzētu būt vēl stiprākai, taču dažādu iemeslu dēļ to ir diezgan grūti realizēt – gan vecāki ir aizņemti savos darbos, gan skolotāji noslogoti, taču mēs tam cenšamies pievērst arvien lielāku uzmanību. – Katru gadu mēs šajā pasākumā godinām ap 50 skolēnu – gan mācību olimpiāžu, gan dažādu konkursu uzvarētājus, gan sportistus, kas skolas vārdu nes pasaulē. Arī šogad šis skaitlis nav mazāks, – ar gandarījumu atklāj direktora vietniece audzināšanas darbā Sarma Kurme.
Autore: BAIBA MIGLONE