Pieteikumu Jauniešu saeimai atradu pavisam netīšām internetā. Lai kandidētu vēlēšanās Jauniešu saeimā, bija jāraksta sava ideja kādā no jomām: izglītība un kultūra, veselības un sociālā aizsardzība, tautsaimniecības attīstība, tiesiskuma stiprināšana, „Es un Eiropas Savienība", „Mana ideja Latvijai".
Ilgi domāju, kurā jomā es varētu rakstīt, un beigās izdomāju, ka rakstīšu izglītības un kultūras jomā.
Balsošana notika Jauniešu saeimas mājas lapā, kur savu balsi katrs varēja atdot tikai vienu reizi, bet varēja arī pārdomāt un nodot to kādam citam. Pēc balsojuma arī noteica, ko pirmo trīs vietu ieguvēji darīs, jo piešķīra vēl papildu amatus. Tā kā balsojumā es ierindojos trešajā vietā, man zvanīja un piedāvāja būt par balsu skaitītāju, un es piekritu. Sākumā īsti nezināju, kas būs jādara, taču notika daudz vienkāršāk, nekā biju domājusi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.05.2012.
Autore: BEATE ZLAUGOTNE,
Ērgļu vidusskolas 9. klases skolniece