28. aprīļa rīts Cesvainē atnāca ar priecīgām skolēnu čalām, jo satikās piecu novadu 2.-9. klašu kori.
Pirmais pieturas punkts bija Cesvaines ev. lut. baznīca, kur, skanot ērģeļmūzikas koncertam, Daigas Matrozes izpildījumā svinīgi sākās koru sadziedāšanās diena „Prieks ir kā saules stars". Novadpētniece Māra Evardsone atklāja, kāpēc šī diena sākas tieši baznīcā. Jauku un priecīgu dienu skolēniem, koru vadītājiem, skolotājiem novēlēja Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats. Tālāk katrs koris saņēma uzdevumu turpmākajām aktivitātēm. Tās bija sagatavojusi Cesvaines vidusskolas direktora vietniece ārpusklases darbā Sarma Kurme kopā ar ļoti atbildīgām, jaukām vidusskolas meitenēm.
Koru uzdevums bija iepriecināt ar savām balsīm un aktivitātēm Cesvaini, pretī saņemot to auru, ko sniedz Cesvaines takas un taciņas, nozīmīgās vietas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.05.2012.
Autore: KRISTĪNE VILCIŅA
AUTORES foto