Madonas pilsētā ir sākusies zālienu appļaušana. Mauriņi tiek appļauti gan pilsētas koplietošanas teritorijās, gan pie daudzdzīvokļu namiem, gan pie pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem, gan citur.
Madonas pilsētas 2. vidusskola ir viena no tām vietām, kur katru pavasari un vasaru priecē skaisti nopļauti zālieni. Te tam tiek pievērsta īpaša uzmanība, zālienu appļaušana sākas agrā pavasarī, turpinās visu vasaru un pat rudenī, ja ir tāda nepieciešamība.
Arī šis pavasaris nav izņēmums. Kā ceturtdien pastāstīja Madonas pilsētas 2. vidusskolas sētnieks Pāvels Jeļeckis, zāliens šogad tiek appļauts pirmo reizi, bet turpmāk, lai tas zaļotu visu vasaru, to darīs katru nedēļu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.05.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto