Jau 26. maijā labākās komandas, kas noskaidrotas Madonas pusfināla sacensībās, par izcilām balvām sacentīsies "ZZ Čempionāta" Lielajā finālā Rīgā.
Tiks pārstāvēta Madona, Lejasciems, Gulbene, Balvi, Ērgļi, Lubāna un Alūksne. "ZZ Čempionāta 2012" Madonas pusfināla sacensības, noskaidrojot 12 labākās komandas, norisinājās 27. aprīlī Madonas sporta centrā.
Fiziskās veiklības un prāta asuma disciplīnās Madonas pilsētas sporta centrā sacentās aptuveni 1400 skolēnu. "ZZ Čempionāta" organizatori – "Zelta Zivtiņa" – sadarbībā ar jauniešu organizāciju "Avantis" bija parūpējušies, lai ne mirkli nebūtu garlaicīgi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.05.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto