Valmierā norisinājās Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā, kas vienlaicīgi bija arī 5. Latvijas kausa posma sacensības.
Sacensības ilga 17 stundu un beidzās pulksten 3 naktī. Savā starpā sacentās vairāk nekā 100 sportistu no dažādām Latvijas pilsētām, kuri pārstāvēja 16 komandu. Madonu pārstāvēja 10 sportistu, kas guva atzīstamus panākumus, komandu vērtējumā tika iegūta augstā 4. vieta, par mata tiesu atpaliekot no 3. vietas ieguvējiem.
Spēka trīscīņas sacensībās atlētam jāizpilda trīs vingrinājumi – pietupiens ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešana guļus un vilkme no zemes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.05.2012.
Autors: MĀRTIŅŠ LIELUPS
AUTORA foto