Katru gadu tiek rīkota vecvecāku pēcpusdiena. Šogad tā bija bagāta ar skaistiem priekšnesumiem.
Skolas zāles noformējumā virmoja pavasara noskaņas. Skolēni skaitīja dzejoļus, dziedāja, bija iespēja skatīties gan tautisko deju priekšnesumus, gan mūsdienu deju izpildījumu. Par to bija parūpējušās skolotājas Līga Kuba, Skaidra Dzene, Mārīte Lukašuna, Egita Kaškure, Ilona Svārpstone. Tika rādīti trīs teātra uzvedumi un leļļu teātris. Atkal priecēja Guntas Apeles veidotās jaunās lelles. Jautrību un smaidu raisīja organizētās atrakcijas un spēles. Visiem kopā laiks aizsteidzās ātri.
Paldies par jauko pēcpusdienu skolas direktores Baibas Pētersones vadītajam kolektīvam!
Vecmāmiņu vārdā –
IEVA STIPRĀ
INESES SUDĀRES foto