Daļai madoniešu, kas bija pieradusi pie straujajiem tempiem, kādos Madonas pilsētas ielās to rekonstrukcijas 2. kārtas ietvaros darbojās pilnsabiedrība „Ceka M" (labāk atpazīstama pēc uzraksta „Matthai", kas rotā pilnsabiedrības tehniku), nelielu pārsteigumu sagādāja tas, ka pagājušajā nedēļā darbi pēkšņi apstājās.
Zinot ne visai patīkamo pieredzi ar atsevišķiem būvuzņēmumiem, kas strādāja ielu rekonstrukcijas 1. kārtā, „Stara" redakcijā vērsās atsevišķi iedzīvotāji, vaicājot, vai arī šo uzņēmumu nav piemeklējušas kādas problēmas. Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs pastāstīja, ka pašvaldības rīcībā nav informācijas par to, ka būvuzņēmējs ir saskāries ar grūtībām.
– Uzņēmuma atbildīgais darbinieks man paskaidroja, ka pagājušajā nedēļā strādāts netika tādēļ, ka darbinieki konkrētās dienas bija atstrādājuši jau iepriekš. Pašlaik darbi ir atsākušies. Pagājušās nedēļas dīkstāve problēmas pasūtītājam nerada. Darbi kopumā gan Blaumaņa, gan pārējās ielās virzās uz priekšu veiksmīgi, un, kaut arī saskaņā ar laika grafikiem ir kavējums, tas ir neliels – vien dažas dienas, – skaidroja Nauris Volkovs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.05.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto