Latvijas Stādu parādē, ko 4. un 5. maijā Siguldā, Svētku laukumā, organizēja Stādu audzētāju biedrība, popularizēja Latvijā audzētus stādus un to ražotājus.
Šajā pasākumā VAS „Latvijas valsts meži" struktūrvienības „Sēklas un stādi" Kalsnavas arborētuma loma bija atpūtas zonā radīt izzinošu izklaidi. – Uz Stādu parādi parasti ņemam līdzi ko īpatnējāku, kā nav citām stādu audzētavām. To visu parādām atpūtas zonā, ko apciemo daudz ģimeņu. Bijām sagatavojuši izglītojošās un atpūtas spēles, reklāmas materiālus. Laiks bija lielisks, interese – liela, mūs ievēroja arī apmeklētāji no Igaunijas, – pastāstīja Kalsnavas arborētuma informācijas centra vadītāja Sarmīte Rukmane.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.05.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto