Ērgļu novada Brakos Rūdolfa vārdadiena jau tradicionāli kļuvusi par talkas dienu.
Šogad pulcējās tuvāki un tālāki muzeja draugi, lai veiktu kārtējos pavasara sakopšanas darbus.
Diena bija vēsa un drēgna, pirms tam visu nakti lijis, Braki slapji un piemirkuši, taču talcinieki ieradās smaidīgi, labā omā un silti saģērbušies. Cits citam pajokoja: „Jo aukstāks un nemīlīgāks, jo čaklāka strādāšana." Patiesība šajos vārdos arī bija – katrs strādāja un centās, un bija redzams arī rezultāts – skaisti un sakopti Braki.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.05.2012.
Autore: ZINTA SAULĪTE,
Braku muzeja vadītāja