Madonas pilsētas sporta centrā 29. aprīlī noslēdzās Madonas novada atklātais čempionāts volejbolā sievietēm, un čempiona titulu izcīnīja komanda "Heta".
Čempionātā piedalījās septiņas komandas: "Madona", "Mētriena", "Lubāna", "Varakļānu vidusskola", "Madona 96", "Barkava" un "Heta". Komandas katra ar katru izspēlēja divus apļus, noskaidrojot tās komandas, kuras piedalīsies izslēgšanas spēlēs. Pirmajā ceturtdaļfinālā "Lubāna" ar rezultātu 2 : 1 uzvarēja komandu "Madona 96", bet "Madona" ar 2 : 0 – Varakļānu vidusskolas komandu, un abas uzvarējušās komandas iekļuva pusfinālā. Pirmajā pusfinālā regulārā čempionāta uzvarētājkomanda "Heta" ar rezultātu 3 : 0 pārspēja "Madonu", bet otrajā pusfinālā Lubānas komanda ar rezultātu 3 : 1 uzvarēja Mētrienas komandu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.05.2012.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators
AUTORA foto