Aizvadītas LSVS 49. sporta spēles dambretē sporta veterāniem. Šogad tās bija uzticēts noorganizēt Madonai. Tā tas bija arī pirms diviem gadiem. Laikam jau madonieši izceļas ar labu organizēšanas un uzņemšanas prasmi.
Madonas novadu, kā jau daudzus gadus iepriekš, pārstāvēja divas komandas. Arī uzdevumi katrai – kā vienmēr: pirmajai jāiekļūst sešu spēcīgāko skaitā, otrajai –
nepalikt pēdējai. Ar to veiksmīgi galā tika abas.
Krīzes apstākļos sporta kolektīviem lielas problēmas sagādā transporta jautājums. Tāpēc liekas stundas pagāja, gaidot rīdziniekus, kuri bija ceļā devušies ar maršruta autobusu. Sacensības varēja sākties tikai pusdienlaikā, un tās beidzās tik vēlu, ka interesenti nepaspēja apmeklēt kora „Balsis" koncertu kultūras namā.
Sacensībās Madonas pilsētas 1. vidusskolas telpās piedalījās 15 komandas ar 65 dambretistiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.05.2012.
Autors: M. VĪRS