Iepriekš jau informējām par jauniešu aktivitāti Madonas iekštelpu skeitparkā, turklāt aprīlī tika iesākti tā rekonstrukcijas darbi. Nupat būs pienācis 30. aprīlis, kad uz iekštelpu skeitparka atklāšanu un sacensībām tiks aicināti interesenti gan no Madonas, gan citām Latvijas pilsētām.
– 30. aprīlī norisināsies „Aldoņa Rībenieka piemiņas kauss" – vēlējāmies sacensībās godināt Aldoņa Rībenieka piemiņu un sniegto palīdzību skeitparka izveidē. Tāpat šajā dienā notiks arī skeitparka atklāšana pēc rekonstrukcijas – tas notiks pulksten 11, bet pulksten 15 sāksies sacensības skeitbordā, inline un BMX. Pēc lielajām sacensībām būs arī nelielas atraktīvas sacensības un konkursiņi. Savukārt vakarā esam sarunājuši afterparty ballīti klubā „Pandas" – tie, kas būs apmeklējuši skeitparku un saņēmuši zīmodziņu, par ieeju klubā vakara pasākumā maksās nevis Ls 1,50, kā parasti, bet gan tikai Ls 1. Savukārt ieeja skeitparka atklāšanas un „Aldoņa Rībenieka piemiņas kausa" pasākumā būs bez maksas, – sīkāk pastāstīja Raivis Trečaks, kas ir viens no iekštelpu skeitparka izveides idejas autoriem un īstenotājiem.
Autore: LAURA VOITIŅA