Aptaujājām 65 jauniešus, no kuriem trešdaļa 21. aprīlī nedarīja neko, daži piedalījās citās aktivitātēs – koncertos, sanāksmēs, konferencēs, tomēr lielākā daļa aptaujāto patiešām talkoja.
– Es Lielajā talkā sakopu savas mājas apkārtni: grābu lapas, iztīrīju un sakārtoju būdiņas, kurās stāv dārza piederumi. (Sanda no Bērzaunes)
– Manā ģimenē talka sākās jau deviņos no rīta. Vispirms visi kopā devāmies apkopt baznīcas apkārtni un ābeļdārzu. Pēc tam sakopām upes malu un iesākām veidot telšu vietu, lai vasarā gan pašiem, gan citiem būtu iespēja atpūsties skaistā vietā. (Santa no Ērgļiem)
– Es kopu savus laukus un mājas pagalmu un apkārtni. (Paula, dzīvo Lauterē)
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.04.2012.