Blaumaņa ielas rekonstrukcija, no malas vērojot, šķiet, iet kā pa diedziņu – darbi tiek veikti laicīgi, būvnieki tiešām strādā un ir manāmi objektā (atšķirībā no iepriekšējās pieredzes ar citiem būvniekiem). Taču pēc ziemas pagaidu asfaltā manāmas plaisas, kas dažus madoniešus dara bažīgus.
– Ceļa posms no estrādes kapu virzienā atrodas tieši virs kūdras purva. Vai tika ieklāta pietiekama apakškārta, lai ceļš ar laiku nekļūtu viļņains, „neizstaigātos"? – jautāja kāds madonietis.
Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs, lūgts sniegt komentāru, skaidroja: – Ja tiek būvēts asfalts virs kūdras, kā tas notika Blaumaņa ielā, posmā aiz estrādes, uzbūvētajai konstrukcijai aptuveni divus gadus jānostāvas, bet mūsdienu sabiedrībā tik ilgi būvdarbi ir pārlieku liela neērtība (lai gan citos objektos ir būvnieki, kas būvē piecus gadus…). Tas, ka asfalts šobrīd saplaisājis, neko ļaunu neliecina, jo tas ir pagaidu segums, kas rudenī tiks ņemts nost un pa virsu klāts jaunais asfalts.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.04.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto