Bērzaunē pie pamatskolas šodien notiek „Madonas kausa 2012" otrā kārta orientēšanās sacensībās. Starts – no pulksten 16.
Sacensību galvenais tiesnesis Gunārs Ikaunieks pastāstīja, ka sacensības notiek jaunā kartē un apvidū. Karte tapusi un atbalstīta Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmas „NVO fonds" apakšprojekta „Bērnu un senioru brīvais laiks kustībā" ietvaros. Karte zīmēta pagājušajā gadā, tās autors ir Artūrs Putniņš. Jaunā karte ietver Bērzaunes skolu un tās apkārtni. Otrās kārtas sacensībām distances plānoja un punktus lika Aira Bērziņa.
Līdz ar pavasari atsākušās aktivitātes orientēšanās sportā „Madonas kauss 2012". Pirmā kārta Cesvainē pulcēja lielu skaitu orientieristu, gan veterānus, gan iesācējus. Pirmajā kārtā piedalījās 174 dalībnieki.
„Madonas kausa 2012" kārtas turpināsies visu vasaru, un katrā kārtā no pulksten 17 līdz 18 iespējams arī sarunāt OS pamatu apmācību iesācējiem. Orientēšanās sacensībās var piedalīties ikviens aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējs. Sacensības notiek otrdienu pēcpusdienās. Starts – no pulksten 16 līdz 19. Finišu slēdz pulksten 20. Šogad ir plānotas 22 kārtas. Starta grupu dalībnieki izvēlas atbilstoši savam vecumam un sportiskajai sagatavotībai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.04.2012.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto