13. aprīlī Madonas pilsētas 1. vidusskolā risinājās 5. deju un ritmikas konkurss.
Kā jau katru gadu, konkurss bija paredzēts sākumskolas skolēniem, lai parādītu mācību gadā apgūtās dejas.
Šogad pasākumā piedalījās vienpadsmit klases, kas ar savu dejotprieku un mirdzošajām acīm radīja neaizmirstamas emocijas ne tikai sev, bet arī vecākiem, kas bija atnākuši vērot šo konkursu klātienē.
Kā jau konkursos pieņemts, arī šis nevarēja iztikt bez žūrijas vērīgajām acīm un vērtējuma. Žūrijas lomā iejutās sākumskolas veterāni, 4. klases skolēni. Tās uzdevums nebija viegls, jo visu klašu sniegums bija labs.
Dalībniekus un skatītājus priecēja arī 7. klašu fitnesa grupas audzēknes Vēsmas Vārsbergas vadībā. Tā kā festivāls notika melnajā piektdienā, pasākuma vadītājas, skolotājas Elita Gusarova un Santa Avreiceviča, bija iejutušās velniņu lomās.
Pēc pasākuma var spriest, ka skolēni izjūt gandarījumu par iespēju parādīt sevi un vienkārši ļauties mūzikai, kustībai, kā arī aizmirst visu to, kas bojā omu. Deja ir īpašs veids, kā tikt galā ar savu slikto garastāvokli, stresu, arī justies garīgi un fiziski veselam.
Autore: SANTA AVREICEVIČA,
deju un ritmikas skolotāja
Foto no pasākuma