Madonas daudzfunkcionālais sporta centrs tika atklāts pirms trim gadiem. Kaut arī lielākā daļa no sākotnējām iecerēm par sporta centrā esošajām aktivitātēm ir īstenojusies – ir divi sporta spēļu laukumi, klinšu siena ar trim sarežģītības pakāpēm, 60 metru garš skrejceļš, tāllēkšanas sektors, trenažieru zāle, aerobikas zāle, saunas un telpas kafejnīcai -, tomēr palikušas arī „astes".
Būvējot sporta centru, tajā bija paredzēts izvietot arī šautuvi, boulinga zāli un skvoša laukumu. Šautuve pirms neilga laika savu darbību ir uzsākusi. Saistībā ar skvoša laukumu pagaidām nekāda aktivitāte nav jūtama, taču par iespēju sporta centrā piedāvāt boulingu – ir. Pašvaldība jau kopš sporta centra būvniecības un atklāšanas ir meklējusi uzņēmēju, kurš būtu ar mieru šo aktivitāti sporta centrā piedāvāt, taču līdz šim izsludinātie konkursi rezultātu nebija devuši, taču, kā Madonas novada pašvaldības domes sēdē pastāstīja domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, pašlaik interese ir jūtama.
– Meklējām dažādus risinājumus, un tika uzrunāti vairāki potenciālie pakalpojuma piedāvātāji, taču viss atdūrās pret vienu problēmu – bankas pēc treknajos gados dāsni sniegtajiem kredītiem, kas tika dalīti pa labi un pa kreisi, vairs nevēlas uzņēmējiem dot naudu, kura tiktu ieguldīta pamatlīdzekļos svešā īpašumā. Kā zināms, sporta centrā būvniecība savulaik netikta pabeigta. Telpās, kurās paredzēts boulings, nav grīdas, kā arī ventilācijas sistēmas. Sākotnēji bijām domājuši, ka varēsim iznomāt telpas un nomnieks šos darbus pabeigs, taču cilvēku, kuri nodarbojas ar boulingu un pie tam vēlētos nākt uz Madonu, nav tik daudz, kā arī ir jau minētās problēmas ar finansējuma piesaisti, – pastāstīja Andrejs Ceļapīters.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.04.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto