Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ar Madonas vārdu — autotrasē

Redakcija

Autors • 08.11.2007.

Ar Madonas vārdu — autotrasē
Burtu lielums

20. oktobrī ar komandu sacensībām noslēdzās amatieru sezona autokrosā "Auto Racing 2007", kas norisinājās vairākos posmos trasē "Senlejas-Pilskalni". Priekšpiedziņas klasē rezultatīvi startēja arī triju autobraucēju komanda no Madonas.

Sacensībās Madonas vārdu spodrināja Edijs Sloka, noslēguma sacensībās kļūstot par čempionu, Lauris Pavlovičs izcīnīja 2. vietu, uzteicami startēja arī Māris Dumpis.

– Šīs sacensības amatieru vidū ir populāras, un 2007. gada sezonā posmu sacensībās pavisam piedalījās 33 automašīnas.
Sacensības "Auto Racing" pulcēja autokrosa entuziastus un sportistus no Aizkraukles, Ludzas, Jēkabpils, Aknīstes, Ilūkstes, Skrīveriem, Lielvārdes, Daugavpils, Jelgavas, Preiļu rajona un Rīgas, – raksturoja Māris Dumpis, kas pirms tam aizrāvies ar motokrosu, bet pagājušajā vasarā izvēlējies izmēģināt ātruma spēles uz četriem riteņiem.

Māris Dumpis savu lielāko kausu gan izcīnīja 3. novembrī notikušajās sacensībās Ķeipenē, Rogu trasē. Viņaprāt, madoniešiem šī bijusi veiksmīga autokrosa sacensību sezona.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Foto no personiskā arhīva


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px