20. oktobrī ar komandu sacensībām noslēdzās amatieru sezona autokrosā "Auto Racing 2007", kas norisinājās vairākos posmos trasē "Senlejas-Pilskalni". Priekšpiedziņas klasē rezultatīvi startēja arī triju autobraucēju komanda no Madonas.
Sacensībās Madonas vārdu spodrināja Edijs Sloka, noslēguma sacensībās kļūstot par čempionu, Lauris Pavlovičs izcīnīja 2. vietu, uzteicami startēja arī Māris Dumpis.
– Šīs sacensības amatieru vidū ir populāras, un 2007. gada sezonā posmu sacensībās pavisam piedalījās 33 automašīnas.
Sacensības "Auto Racing" pulcēja autokrosa entuziastus un sportistus no Aizkraukles, Ludzas, Jēkabpils, Aknīstes, Ilūkstes, Skrīveriem, Lielvārdes, Daugavpils, Jelgavas, Preiļu rajona un Rīgas, – raksturoja Māris Dumpis, kas pirms tam aizrāvies ar motokrosu, bet pagājušajā vasarā izvēlējies izmēģināt ātruma spēles uz četriem riteņiem.
Māris Dumpis savu lielāko kausu gan izcīnīja 3. novembrī notikušajās sacensībās Ķeipenē, Rogu trasē. Viņaprāt, madoniešiem šī bijusi veiksmīga autokrosa sacensību sezona.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
Foto no personiskā arhīva