Rīt, 18. aprīlī, pulksten 12 Madonas muzeja izstāžu zālēs uz sezonas noslēguma tikšanos aicināti pasākumu cikla senioriem „Dzīves un mākslas krāsās" dalībnieki.
Kā informē muzeja izglītojošā darba vadītāja Zina Apsīte, pasākumā cesvainiete Sanita Dāboliņa stāstīs par Kanādas senioru darbošanos kultūras centros un senioru sadzīvi. Būs videoprojekcijas par Kanādas dabu un kultūras pieminekļiem.
Tikšanās gaitā būs apskatāmas izstādes: „Vita Mālniece. Grafika", „Senāk un tagad", „Angelikas Viduviltas un Karolas Gecas (Vācija) olu trauciņu kolekcija".
Autore: INESE ELSIŅA