4. aprīlī Ērgļu vidusskolā un Ērgļu arodvidusskolā notika iniciatīvu diena, kuras mērķis bija parādīt mūsu un kaimiņu novadu jauniešiem, ko skolēni paši var izdarīt ar savām „rociņām", ko var iemācīt cits citam, cik daudz varam paveikt kopā. Diskutēt par pozitīvo mācībām netālu no mājām, skaistās klasēs, ar prasmīgiem skolotājiem, kuri mūsu jauniešus sagatavo par lieliskiem savas profesijas pārstāvjiem.
Uz kopīgu darbošanos ieradās J. Zālīša Sausnējas pamatskolas, Bebru pamatskolas, Inešu pamatskolas, Vestienas pamatskolas un Bērzaunes pamatskolas skolēni.
Šīs dienas vadītāji bija mūsu pašu jaunieši gan no Ērgļu vidusskolas 9. klases, gan no Ērgļu arodvidusskolas savu profesiju pārstāvji.
Skolas direktore Inese Šaudiņa un mācību pārzine Maiga Picka iepazīstināja 9. klašu skolēnus ar Ērgļu vidusskolas 2012./2013. mācību gada iespējamām programmām, ko var apgūt, sākot mācīties 10. klasē. Uzsākot mācības Ērgļu vidusskolā, ir iespēja mācīties trijās programmās: vispārizglītojošā virziena izglītības programmā; profesionāli orientēta virziena programmā – datordizains un mediju tehnoloģijas; profesionāli orientēta virziena programmā – mazā uzņēmējdarbība.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.04.2012.
Darba grupa:
INESE, GUNITA, KAIVA, INDRA, INITA, KRISTĪNE, EVIJA