Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

„Varu teikt tikai pašus labākos vārdus”

Redakcija

Autors • 12.04.2012.

Burtu lielums

Pirms Lieldienām „Staram" piezvanīja Gulbenes novada Tirzas iedzīvotāja Tamāra Gabaka. Viņa vēlējās no sirds pateikties Madonas slimnīcas terapijas nodaļas ārstei Ingai Raudai un visam nodaļas personālam par profesionālo un rūpīgo attieksmi viņas slimības laikā.

– Pirms vairāk nekā divām nedēļām pēkšņi kļuva slikti. Izsaucām neatliekamo medicīnisko palīdzību, un mediķi, izmeklējuši mani, pateica, ka vedīšot uz Balvu slimnīcu. Es iebildu, ka tik tālu no mājām prom nebraukšu, taču mediķi pastāvēja uz to, ka mājās palikt nedrīkstu, un, sazinoties ar Madonas slimnīcu, piedāvāja braukt man uz Madonu. Tā kā jutos ļoti slikti un sapratu, ka situācija tiešām ir nopietna, piekritu, un šobrīd varu teikt par jūsu slimnīcu tikai pašus labākos vārdus. Esmu savulaik gulējusi Gulbenes slimnīcā, bet ar Madonu nesalīdzināt – gan ārstējošās ārstes, gan speciālistu, gan nodaļas personāla attieksmes, gan aparatūras ziņā. Slimnīcā pavadīju tikai piecas dienas, bet tajās man veica visus nepieciešamos izmeklējumus. Arī veselības stāvoklis uzlabojās, tā ka esmu ļoti pateicīga, ka nokļuvu tieši Madonas slimnīcā pie zinošiem un iejūtīgiem speciālistiem, – ar pateicību Madonas slimnīcā pavadīto laiku atcerējās Tamāra Gabaka.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px