Gulbenē norisinājās 4. Latvijas kausa posms spēka trīscīņā bez ekipējuma, kurā piedalījās arī Madonas komanda.
Sacensībās bija ieradušās ļoti daudz spēcīgu komandu no Rīgas, Inešiem, Rēzeknes un Ādažiem, kā arī pati Gulbene bija sapulcējusi spēcīgus sportistus un komandu vērtējumā izcīnīja 1. vietu. Madonas komanda ierindojās 4. vietā, 2. vietai zaudējot tikai 4 punktus.
Sacensību līmenis aug ar katru gadu, arī šoreiz tās tika noorganizētas godam, un, neraugoties uz bargo tiesāšanu, tika uzstādīti augstvērtīgi rezultāti.
Madonu pārstāvēja 9 sportisti, un būtībā visi laboja savus personīgos rekordus. Mūsu komandu lielākoties veido jaunieši, kas ar katrām sacensībām gūst pieredzi un kam ir lielākas iespējas attīstīties un pilnveidoties, neraugoties uz lielo konkurenci spēka trīscīņā, tāpēc ir liels prieks redzēt, kā aug viņu rezultāti un motivācija. Aizvadītajā gadā Latvijā spēkiem samērojušās ap 60 komandu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.04.2012.
Autors: MĀRTIŅŠ LIELUPS
Foto no personiskā arhīva