No 29. marta Jēkabpils un Madonas apvienotā jauniešu U-16 basketbola komanda aizvadīja šā gada 3. posma sacensības Eiropas Jaunatnes basketbola līgā 2. divīzijā Liepājā.
Trešajā posmā izcīnot 2. vietu, šo sezonu EYBL sacensībās "Jēkabpils/Madona" U-16 komanda 16 komandu konkurencē noslēdza augstajā 6. vietā.
Šajā divīzijā cīnās 16 komandas no Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Somijas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.04.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
OLITAS LIBERTES foto