ĒRGĻU novadā šāgada pirmajos trijos mēnešos ir reģistrēti pieci bērniņi jeb par pieciem mazāk nekā šajā laikā pērn, informē Ērgļu novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Lilita Knēziņa. Pagaidām nav noslēgtas nevienas laulības.
– Līdz 1. aprīlim ir reģistrēti arī 16 mūžībā aizgājušie jeb par diviem vairāknekā 2011. gada 1. ceturksnī. Lielākais skaits tika reģistrēts martā – seši, turklāt jāatzīst, ka vēl divi tika reģistrēti Madonā, tātad mūžības ceļos martā tika aizsaukti astoņi mūsu novada cilvēki, – uzsvēra Lilita Knēziņa.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA