Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Gaismas ceļā iesim kopā!

Redakcija

Autors • 09.04.2012.

Burtu lielums

Kaut gan Sniegamāte vēl pa reizei itin sparīgi sapurina savas baltās villaines, gribēdama piesegt zemes pelēkumu, tomēr pavasaris ir klāt. Gan jau arī saulīte izdarīs savus labos darbus, un viss pamazām sazaļos, salapos un saziedēs.

Ceru, ka visi esam dabūjuši pērienu ar mīkstu pūpolzaru, kad veselība ar joni skrien iekšā, bet visādi nelabumi izlec ārā un aizļepato prom kā bailīgi zaķi.
Tad nu sagaidītas arī Lieldienas! Protams, olas – baltas, raibas, košas un dažādām rakstu zīmēm izrotātas! Kuram nu tiks tā krāšņākā, tā košākā? Šajā reizē derētu atcerēties arī olu dējējas – vistiņas, varbūt kādu uzslavas vārdu noziedot arī gailim, jo… no nekā jau nekas nerodas – pat ola ne…
Madonas pilsētas pensionāru biedrība aicina savus biedrus 12. aprīlī pulksten 13 Parka ielā 4 uz kopīgu Lieldienu svinēšanu. Ieejas „biļete" – viena raiba oliņa.
Svētku koncertu mums dāvinās Madonas mūzikas skola Artūra Grandāna vadībā. Pašiem jāpaņem līdzi tikai laba oma.

Autore: MARIJA LAPSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px