Kaut gan Sniegamāte vēl pa reizei itin sparīgi sapurina savas baltās villaines, gribēdama piesegt zemes pelēkumu, tomēr pavasaris ir klāt. Gan jau arī saulīte izdarīs savus labos darbus, un viss pamazām sazaļos, salapos un saziedēs.
Ceru, ka visi esam dabūjuši pērienu ar mīkstu pūpolzaru, kad veselība ar joni skrien iekšā, bet visādi nelabumi izlec ārā un aizļepato prom kā bailīgi zaķi.
Tad nu sagaidītas arī Lieldienas! Protams, olas – baltas, raibas, košas un dažādām rakstu zīmēm izrotātas! Kuram nu tiks tā krāšņākā, tā košākā? Šajā reizē derētu atcerēties arī olu dējējas – vistiņas, varbūt kādu uzslavas vārdu noziedot arī gailim, jo… no nekā jau nekas nerodas – pat ola ne…
Madonas pilsētas pensionāru biedrība aicina savus biedrus 12. aprīlī pulksten 13 Parka ielā 4 uz kopīgu Lieldienu svinēšanu. Ieejas „biļete" – viena raiba oliņa.
Svētku koncertu mums dāvinās Madonas mūzikas skola Artūra Grandāna vadībā. Pašiem jāpaņem līdzi tikai laba oma.
Autore: MARIJA LAPSIŅA