Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Cīņas Swedbank JBL tuvojas noslēgumam

Redakcija

Autors • 09.04.2012.

Burtu lielums

Cīņas Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgā pamazām sāk tuvoties beigām, jo otrajā aplī atlikušas vairs tikai 3 spēles 1. divīzijā katrai grupas komandai un tāpat arī 2. divīzijā.

Ja ieskatās 2. divīzijas turnīra tabulā, var secināt, ka "Jēkabpils/Madona" otrās komandas ir gana konkurētspējīgas šajā līgā un izcīnījušas diezgan daudz uzvaru. Daži spēlētāji, kas nerādīja gaidīto sniegumu 1. divīzijā, pārcelti uz 2. divīziju, "atveras" un, spēlējot brīvāk, parāda savu sniegumu.
Divīzijā sliktāk klājas U-14 komandai, kas izcīnījusi tikai 2 uzvaras un maijā gatavojas cīņām, lai paliktu 12 spēcīgāko komandu pulkā 1. divīzijā. Tāpat arī U-17 komanda beidzot izcīnīja savu pirmo panākumu spēlē ar BJBS "Ķeizarmežs" un droši var sākt gatavoties vasaras treniņiem un tikai augustā – cīņai pārspēlēs.
U-19 komanda pašlaik ieņem 8. vietu un, ja tajā arī paliks, tad aprīlī piedalīsies pārspēlē par iekļūšanu SJBL finālturnīrā.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.04.2012.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px